Seminyak’s Katamama se znovu otevírá jako Potato Head SuitesSlavný butikový hotel Katamama na Bali bude znovu otevřen Potato Head Suites dne 28. června 2022. Rebranded hotel, který se nachází v centru města Seminyaků udržitelná plážová kreativní vesnice ‚Desa Potato Head‘ bude obsahovat 58 apartmánů se snadným přístupem na pláž Petitenget. Kromě těchto apartmánů je v Potato Head Studios k dispozici 168 pokojů.

Bali je známý svou řemeslnou kulturou a hotel je toho důkazem. Stěny jsou vyrobeny z chrámových cihel ručně vyrobených v balijské vesnici. Nábytek je vyroben na zakázku z týkového dřeva Jengki, vyrobený mladými indonéskými designéry v moderním stylu poloviny století, všechny textilie jsou ručně tkané a přirozeně barvené a všechny řemeslné výrobky jsou vyrobeny lokálně. Tento hotel je útočištěm řemeslné zručnosti a umění v každém smyslu. Díky spojení starověké tradice s moderní estetikou je tento hotel skutečně jedinečným místem k pobytu.

Součástí apartmá je Katamama Suite s 320 m2 prostoru pokrývajícího dvě ložnice, soukromou střešní zahradu s vířivkou a výhledem na oceán. Střešní apartmá zahrnuje 268 m2 prostoru pokrývajícího ložnici a soukromou střešní zahradu s výhledem na Indický oceán.

Potato Head Suites - Katamama Suite v ložnici západ slunce

Potato Head Suites – Západ slunce v ložnici apartmá Katamama

Prostorná apartmá mají přístup do plážového klubu a lehátka, posilovnu a lázně a navíc snídani na pokoj bez příplatku. Akademi je hotelový bar oceněný cenami, který nalévá vybrané řemeslné koktejly a nabízí personalizovaný zážitek pro bar na pokoji každého apartmá, výběr mezi wellness resetem nebo dobitím na párty.

Kuchyně v Potato Head Seminyak je založena na jednoduchém principu: spolupracovat s místními farmáři na ekologickém pěstování potravin a zodpovědně získávat suroviny z celé Indonésie. Tato filozofie je patrná v každém pokrmu na jídelním lístku, od základních snídaní až po sofistikovanější jídla podávaná k obědu a večeři. Tanaman je multismyslová restaurace budoucnosti, kam jsou hosté zváni na vesmírný výlet plný rostlin prostřednictvím provokativních talířů a alkoholických nápojů. Vyzkoušejte nabídku Chef’s Table inspirovanou jedním z pěti živlů: vzduchem, ohněm, zemí, vodou a vesmírem a čerpá pouze z množství rostlin – spolu s divokým výběrem hub.

Potato Head Suites bazén

Potato Head Suites bazén

V souladu s Dobré časy, konejte dobro étos Potato Head, tam jsou energetické aktivace a meditace pod vycházejícím sluncem, ranní jóga pro děti i dospělé, umělecké instalace vyrobené z odpadu, udržitelné workshopy pro všechny věkové kategorie, lekce výroby jamu, knihovna, co-workingové centrum a poslech nahrávek salonek.

Desa Potato Head je kreativní vesnice nacházející se na písku a surfování na pláži Petitenget, Seminyak, Bali. Desa má inspirovat kreativitu, rovnováhu a pokrok do budoucna. Mezi jejich klíčové pilíře tedy patří udržitelnost, wellness a komunitní propojení. Prostřednictvím hudby, umění a kulturních programů pozvedá Potato Head indonéskou kreativní scénu.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Milan Kalivoda
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *